Bize Ulaşın 0 (553) 412 6006
Teknoroyal.com.tr
Çiçek Şeklinde Hamur Kalıpları 3 Parça

Çiçek Şeklinde Hamur Kalıpları 3 Parça

  • Marka : Teknoroyal
  • Ürün Kodu : TEKNO0196
  • Stok Durumu: 1
  • Kargo Süresi: Aynı Gün Kargo!
  • KDV Hariç : 5,08 TL

  • Piyasa Fiyatı : 13,00 TL

  • İndirimli Fiyat : 5,99 TL

Çiçek Şeklinde 3 Parça Kurabiye Kalıbı Özellikleri

Şeker hamuru yada pasta yapımında kullanılan, Çiçek Şeklinde Hamur Kalıpları, pastaneden alınmış gibi pastalar yapmanıza olanak sağlar. Hazırlamış olduğunuz hamurun üzerine bastırarak mükemmel görünümde çiçekler yapmanız mümkündür.Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir ayrıca yıkaması da çok kolaydır. Şık görünümde çiçek desenli kurabiyeler yapmanız, çiçek şeklinde pasta kalıpları ile artık daha kolay.Kalıplar üzerinde bulunan damar kabartmaları ile pasta ve kurabiyeleriniz daha gerçekçi görünüme kavuşur. Kurabiye ve pastalarınız hazır olduktan sonra harika ve orjinal çiçek şeklinde görünüme kavuşur.

 

Çiçek Hamur Kalıpları  (7 cm, 6 cm, 5 cm) ölçülerindedir. Kullanımı pratiktir ve kesicileri  pasta, kurabiye hamuru, şeker ezmesi , taç yaprağı macun (sakız macunu), badem ezmesi veya kil sanatı gibi el işi hamurlarına şekil verici olarak kullanım için de idealdir.

 

Yuvarlak kesilmiş hamurunuzun üzerine Çiçek Hamur Kalıplarını oturtunuz ve hamurlarınızda kusursuz kesimli ve hoş çiçek şekilleri oluşturursunuz.  Çiçek Hamur Kalıpları  3 farklı ölçüdedir. 3 farklı ölçü bir arada kullanılarak kesilen kurabiyeler, tepsi ve tabakta sunduğunuzda görsel bir çiçek şölenine dönüşür. Çiçek Hamur Kalıpları kir tutmayan yapısı sayesinde temizlenmesi çok kolaydır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Dayanıklı ve sağlıklı plastik malzemeden üretilmiştir. Hamurlarınızda kusursuz desenler oluşturmanın keyfini yaşatır.

 Ürünle İlgili Yorumunuzu Yazabilirsiniz?
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun.